CZ

 
CZ
 
EN
 
DE
 
SK
 

O nás

 

Vítejte v OLISUN, s.r.o. Markýzy, Pergoly, Venkovní žaluzie, Rolety, Fasádní clony a vnitřní stínění - to vše jsme připraveni Vám individuálně nabídnout, technicky vyřešit a zajistit Vám bezplatně cenovou nabídku. Doufáme, že se vám zde bude dobře orientovat a dozvíte se vše potřebné. Pro vaši maximální spokojenost doporučujeme osobní kontakt a to nejlépe na našem showroomu v Břeclavi nebo v Mikulově či u vás doma. Pokud chcete poslat vaši poptávku přes náš web, tak prosím využijte poptávkového formuláře. Pokud jste z města Břeclav, Lednice, Mikulov, Hustopeče, Zaječí, Valtice, Podivín, Lanžhot, Velké Bílovice, Velké Němčice, Moravská Nová Ves či z nějaké vesnice poblíž těchto měst, tak to k sobě máme opravdu blízko.

 

Těšíme se na vaši radost při předání hotového díla.

 

OLISUN, s.r.o. - Vaše stínění

 

 

 
 
 
 

OLISUN, s.r.o.

IČ: 09243062

DIČ: CZ09243062

 

Zodpovědná osoba, jednatel:

Jan Malysz

e-mail: jan@olisun.cz

 

 
 

Adresa showroomu:

Libušina 1, 690 02 Břeclav

Brněnská 34, 692 02 Mikulov

 

Tel: +420 608 158 129

E-mail: info@olisun.cz

 

Facebook (jsme i na Messengeru):

@olisun

facebook climax

 

© Copyright 2020 SERVIS CLIMAX, a.s.

 

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Jejich používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.  

 

Rozumím

 

 

Více informací

 

 

Rozumím   Více informací

 

 

       

POPTÁVKA & KONTAKT

 
 
 

Rychlý kontakt

 

  +420 608 158 129
     
  info@olisun.cz

POPTÁVKA
& KONTAKT